Robinia Stor klatresystem 6-kantet
Produktnummer:
C55-831
Ekstra fraktkostnad på denne varen.
Pris ekskl. mva
118 900,00 kr
Pris inkl. mva
148 625,00 kr
Beskrivelse
Robinia Stor klatresystem 6-kantet
Inkl. toppnett, dobbel glidestang, brannmannstang, balansetau, knutetau, dobbel taustige, 3 stk. balanseklosser. Oljert.
Aldersgruppe +3 år
Datasheet
| Field | Description |
|---|---|
| EU Brand Responsible | Guldborg Legepladser |
| Country of Origin | Denmark |
| Material | Robinia wood |
| Age Group | 3+ |
| Fall Height | 240 cm |
| Installation Time | Approximately 8 hours |
| Safety Area | 904 x 944 cm. 62 m2 |
| Weight | 375 kg |
| Weight of Heaviest Part | 35 kg |
| Largest Part | 400 cm |
| Certification | TUV certified |
| Contains Latex | No |
| Contains Hazardous Substances | No |
| Safety | Not suitable for children under 3 years old |