Robinia Agility bane
Produktnummer:
E55-845
Ekstra fraktkostnad på denne varen.
Beskrivelse
Robinia Agility bane
Robinia Agility bane
Alder: 1+.
Fallhøyde: 99 cm.
Sikkerhetsareal: 16 x 9,51 m.
Vekt: 710 kg.
Kontakt oss for tilbud
Datasheet
| Field | Description |
|---|---|
| EU Brand Responsible | Guldborg Legepladser |
| Country of Origin | Denmark |
| Material | Robinia wood |
| Age Group | 1+ |
| Fall Height | 99 cm |
| Installation Time | Approximately 20 hours |
| Safety Area | 16 x 9.51 m. 144 m2 |
| Weight | 710 kg |
| Weight of Heaviest Part | 20 kg |
| Largest Part | 200 cm |
| Contains Latex | No |
| Contains Hazardous Substances | No |
| Safety | Not suitable for children under 3 years old |