Agility balansebane
Pris ekskl. mva
90 490,00 kr
Pris inkl. mva
113 112,50 kr
Beskrivelse
Agility balansebane
Rik mulighet for å ha mange barn i gang på en gang. Balansebanen inneholder balanseganger, 2 forskjellige skrå-klatrenett, hoppestolper, balansebommer med tau og balansebom med vanger, kryperør m.m.
Alle redskapene er individuelt TÜV godkjente.
Bestilling av varen er en forespørsel. Når vi har mottatt bestillingen din, beregner vi frakt og levering og sender totalprisen til godkjenning. Bestillingen er først bindende når du har godkjent fraktprisen.
Datasheet
| Field | Description |
|---|---|
| EU Brand Responsible | Guldborg Legepladser |
| Country of Origin | Denmark |
| Material | Robinia wood |
| Age Group | 1+ |
| Fall Height | 99 cm |
| Installation Time | Approximately 20 hours |
| Safety Area | 10.3 x 9.95 m. 75 m2 |
| Weight | 635 kg |
| Weight of Heaviest Part | 22 kg |
| Largest Part | 200 cm |
| Certification | TUV certified |
| Contains Latex | No |
| Contains Hazardous Substances | No |
| Safety | Not suitable for children under 3 years old |