Robinia brændestabel, stor
Produktnummer:
E22-851
Ekstra fraktkostnad på denne varen.
Pris ekskl. mva
32 900,00 kr
Pris inkl. mva
41 125,00 kr
Beskrivelse
Robinia brændestabel, stor
Stor brændestabel med robinia træ.
Skaber muligheder for at styrke balancen, motorikken, koncentrationen og træne muskelerne.
Sikkerhedsareal: 7,9 x 7,9 m. Faldhøjde: 40 cm.
Aldersgruppe: 2+
Ønsker I at modtage datablad eller anden information omkring brædestablen, er I velkommen til at kontakte vores kundeservice på:
Mail: Post@Jisport.dk Tlf. 70 26 75 88
Datasheet
| Field | Description |
|---|---|
| EU Brand Responsible | Guldborg Legepladser |
| Country of Origin | Denmark |
| Material | Robinia wood |
| Age Group | 2+ |
| Fall Height | 67 cm |
| Installation Time | Approximately 5 hours |
| Safety Area | 790 x 790 cm. 52 m2 |
| Weight | 275 kg |
| Weight of Heaviest Part | 25 kg |
| Largest Part | 250 cm |
| Certification | TUV certified |
| Contains Latex | No |
| Contains Hazardous Substances | No |
| Safety | Not suitable for children under 3 years old |