Bjælkebro
Produktnummer:
C55-2931
Ekstra fraktkostnad på denne varen.
Pris ekskl. mva
24 900,00 kr
Pris inkl. mva
31 125,00 kr
Beskrivelse
Bjælkebro
Stimulerende bjælkebro for barnets motoriske evner, dertil har den maksimal legeværdi.
Aldersgruppe 1+
Sikkerhedsareal: 530 x 420 cm
Faldhøjde 40 cm
Ønsker I et godt uforpligtende tilbud?
Kontakt vores kundeservice og lad os hjælpe jer med at sammensætte et tilbud som passer til jer!
Ji sports kundeservice:
Mail.: Post@jisport.dk
tlf.70 26 75 88
Datasheet
| Field | Description |
|---|---|
| EU Brand Responsible | Guldborg Legepladser |
| Country of Origin | Denmark |
| Material | Robinia wood |
| Age Group | 1+ years |
| Fall Height | 40 cm |
| Installation Time | Approx. 4 hours |
| Safety Area | 530 x 420 cm. Total area 21 m² |
| Weight | 115 kg |
| Weight of Largest Part | 20 kg |
| Largest Part | 200 cm |
| Contains Latex | No |
| Contains Hazardous Substances | No |
| Safety | Not suitable for children under 3 years old |